Özol Otomotiv Hakkında

Özol Otomotiv Hakkında

Geniş bir marka kataloğu ile hizmet hazırlayıp sunan servisimiz, otomotiv hizmetlerinin parmakla gösterilen hizmet adreslerinden biri olmuştur. Bakım onarım ve değişim konusunda çalışmaları ile dikkat çeken servisimiz, merkeze müşteri memnuniyetini koymuş ve bu merkeze uygun olarak çalışmalarına devam etmiştir. Çok sayıda araç markası ve Bosch marka kalitesini yan yana getiren servisimiz araçlarınızın yola güvenli çıkışını sağlamış ve çok kapsamlı çözümlerle size yardımcı olmuştur. Yol ve araç standartları konusunda servisimiz çok geniş bir müşteri çevresine hizmet vermiştir. Motor, fren, elektrik, akü, elektronik ve lastik başta olmak üzere aracınızın tüm sorunlarında çözüm için hazır olduk ve olmaya devam edeceğiz. Oto tamir hizmetinde en önemli güvencemiz olan uzman teknisyen ve personelimiz, arıza tespiti için bilgisayarlı sistemler kullanarak çalışır. Bu esnada aracınızın tüm sorunları kolaylıkla tespit edilir. Sonrasında arızaları ortadan kaldıracak adımları kolaylıkla atarız.

Aracınızın performansı ve güvenliği için sorumluluk alırız. Sorunları anlamak, tanımlamak ve gidermek bizim için rutin bir hizmet süreci olur. Bu esnada tamir ve değişimle beraber çözüm oluşturulur. Hizmetlerimiz esnasında tarafımızdan en iyi teknoloji ve yöntemler kullanılır. Daha iyi bir hizmet sunumu için farklı özellik ve değişik donanımlara sahip olan atölye ve istasyonlarımız servisimizin hizmet kalitesini artırır. Teknolojiyi ve tecrübeyi bir araya getiren servisimiz en gelişmiş teçhizat ve takım teknolojisi ile göreve hazır olmuştur. Elektronik ve bilgisayarlı teknolojiler ile her bir parça, her bir bileşen ve sistem, tarafımızdan incelenebilir ve takip edilir. Bu sayede aracınızın eksiklerini görmemiz ve gidermemiz çok kısa bir zaman diliminde mümkün olur. Aracınızın serviste kalma süresini düşürüp size en kısa sürede yeniden teslim ederiz.

Misyonumuz

Bosch marka güvencesinin çok önemli sorumlulukları var ve servis olarak biz bu sorumlulukları çok iyi biliyoruz. Güvene ve konfora dayalı hizmet anlayışımız, aracınızın eksik ve ihtiyaçlarını karşılama konusunda bize önemli avantajlar sağlamaktadır. Üstlendiğimiz görevin bilincinde olarak size uygun pratik ve ekonomik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Yaşam kalitenizin ve araç konforunuzu en üst düzeyde isteme hakkınız vardır. Servisimiz bu konuda sizin için en iyi hizmet sağlayıcısıdır. 

Vizyonumuz

Oto servis teknolojisindeki gelişimi ve otomasyon çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Mevki olarak bulunduğumuz bölgede en çok tercih edilen servis olmak için çok yoğun çalışıyoruz. Kullandığımız ölçüm cihazları ve teçhizat donamı sürekli olarak teknoloji gelişimine uygun olarak yenilenmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkeli çalışmalarımızla size destek vermeye devam edeceğiz.